Verslo plėtra

Liana Mogišaitė
Liana Mogišaitė.
Nepriklausoma verslo konsultantė, andragogė, turinti 6 metų patirtį efektyvaus žmogiškųjų išteklių valdymo bei 13 metų vadovaujamo darbo paslaugų teikimo bei pardavimo srityse patirtį. Gerai įvaldžiusi patyrimais grindžiamų užduočių vedimo technikas, turi darbo su grupėmis įgūdžių. Ekspertinės sritys: komandos formavimas ir komandinis darbas, naujų darbuotojų adaptacija, vadovavimas (jauniems vadovams ir lyderiams), komunikacija, laiko planavimas, klientų aptarnavimas.
Ekspertės paslaugomis jau pasinaudojo tokie klientai kaip AB „Vilniaus baldai", AB „Grigiškės", UAB „Lukoil",  LR krašto apsaugos ministerija, AB „Klaipėdos mediena", AB „Lietuvos bankas", „Sodra", UAB "Ultrapramogos" („Mambo pizza" tinklas), UAB „Šeimos medicinos klinika", UAB „Sintagma", UAB „Saldva", Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), Lietuvos jaunųjų socialliberalų sąjunga, Vilniaus miesto savivaldybė ir daugelis kitų.

Susipažinkite su keletu ekspertės Lianos Mogišaitės straipsnių laiko planavimo tema:
Linkime sėkmės Jūsų verslui!
Kaip formuoti pirmą palankų įspūdį?  Kaip atskirti skirtingų tipų žmones? Kaip pagilinti bendravimo telefonu įgūdžius? Kaip vyksta informacijos perdavimo procesas? Kaip išlikti ramiam konfliktinėse situacijose?...
Turite ir daugiau klausimų?
Skambinkite arba rašykite mums - pasistengsime Jums padėti!