FlexibleLove™ judrios kėdės

Dėmesio, svarbi informacija.
 
Užsakant FlexibleLove™ judriąsias kėdes, nuo 2015 m. sausio 1 d. užsakymai tvirtinami tik po išankstinės sąskaitos apmokėjimo.
 
 

Pristatome naujieną Lietuvoje - judrių baldų seriją FlexibleLove™. Tai unikalus baldas - kėdė, ant kurios gali atsisėsti tiek 1, tiek 8 ar net 16 žmonių. Tai baldas, kurį suskleidus, neturėsite jokio vargo jam skirdami vietos kad ir nedidelėje patalpoje. Tai ekologiškas baldas, gaminamas iš 100% perdirbtos medienos ir kartono, savo techninėmis savybėmis lenkiantis daugumą tos pačios rūšies baldų. Šį baldą-kėdę lengva pritaikyti prie kitų baldų, patalpų konfigūracijos. Puikus sprendimas taupantiems vietą !
 
Baldo pritaikymo galimybes (filmuotą medžiagą) rasite čia: video pristatymas 1; video pristatymas 2; video pristatymas 3. 


FL Earth™ kėdė pagaminta iš 100% ekologiško, perdirbamo, vidutinio standumo kartono. Šis kėdė gaminama kelių modelių, pasižyminčių savo apdaila, ypatingu talpumu, transformacijos galimybėmis. Tai lengvai transformuojamas ir greitai pritaikomas aplinkoje baldas - vienu  rankos mostu jį lengva tiek išskleisti, tiek suskleisti.
Baldo charakteristikos:
·          svoris: 25 kg;
·          suspausto baldo matmenys: 64x56x22,5cm ;
·          išskleisto baldo matmenys: 64x56x720cm;
·          baldo maksimalus pakeliamas svoris: 1920 kg (arba - apie 16 žmonių).
Kaina su PVM: 2600 Lt 
 

FL Virgin™ kėdė gaminama iš 100% perdirbamo, tačiau standaus, ekologiško kartono. Ji lengvesnė, nei  modelis FL Earth™, tad ją patogiau transportuoti. Dėl išskirtinės apdailos ir stipresnių baldo techninių charakteristikų, šią kėdę patogiau naudoti tiek biure, tiek gamtoje ar gyvenamojoje patalpoje. 
Baldo charakteristikos:
·          svoris: 13 kg;
·          suspausto baldo matmenys: 64x56x13cm;
·          išskleisto baldo matmenys: 64x56x350cm;
·          baldo maksimalus pakeliamas svoris: 960 kg (arba - apie 8 žmones).
Kaina su PVM: 2250 Lt
 


Prekių tiekimo terminai
 
Užsakymai šių baldų įsigijimui įvykdomi per:
·          60 dienų (jei prekės transportuojamos jūrų keliu);
·          40 dienų (jei prekės siunčiamos oro paštu).
 
Baldai pagaminami 30-ies dienų bėgyje Taivanyje ir, priklausomai nuo užsakymo būdo, klientui gali būti transportuojami tiek jūriniu, tiek oro transportu.
 


Apsilankykite  nuotraukų galerijoje ir susipažinkite su judriosiomis kėdėmis FlexibleLove™ iš arčiau!