Partneriai

 
 
 
Dėkojame už bendradarbiavimą tiek esamiems, tiek ir naujiems klientams, verslo partneriams, kurie įmonei padeda augti, plėstis, tobulėti:


UAB „Mokslo technologijos“ specializuojasi švietimui skirtų mokymo technologijų ir priemonių pardavimo, diegimo, konsultavimo srityse. Įmonė subūrė didelę patirtį diegiant interaktyvias mokymo technologijas Lietuvos mokyklose turinčius žmones, kurie gali suteikti profesionalią konsultaciją mokymo technologijų pasirinkimo ir pritaikymo individualiems švietimo poreikiams klausimais.

Pigu.lt – ir geriausia tarp lietuviškų elektroninių parduotuvių. Tokį titulą bene didžiausiai lietuviškai internetinei parduotuvei suteikė informacinių technologijų žurnalas „Computer Bild Lietuva“ po išsamaus lietuviškų internetinių parduotuvių vertinimo. Pagrindiniai Pigu.lt privalumai, išskiriantys šią internetinę parduotuvę iš kitų internetinių parduotuvių, yra didžiausias įvairių prekių pasirinkimas, mažesnės nei įprasta kainos, sklandus pirkimo procesas ir kokybiškas pristatymas.

Ekovisiems.lt – didžiausias Lietuvos EKO katalogas. Jis nuolat pildomas ekologišką produkciją gaminančiomis ir ja prekiaujančiomis įmonėmis, organizacijomis bei ūkiais. Ši informacija yra lengvai prieinama kiekvienam katalogo lankytojui. Svetainėje gausu įdomių straipsnių ir patarimų ekologiško, sveiko gyvenimo tema. Be to, čia organizuojami įvairūs žaidimai su šauniais prizais bei teikiama informacija apie įmonių skelbiamas nuolaidas, akcijas ir specialius pasiūlymus.

UAB „Slenkančios sistemos“  - pirmoji kompanija Lietuvoje, rinkai pasiūlusi naujieną – stumdomas duris. Šiandien atstovaujame stumdomų durų profilių gamintojus, lyderius Europos rinkoje:  STANLEY/HOME DECOR (Anglija), RIVAL (Norvegija) ir NOTEBORN (Olandija).  15 metų savo gaminiams naudojame aukščiausios kokybės EGGER (Austrija) LMD plokštę. Gaminame nestandartinius korpusinius baldus: VIRTUVES, LOVAS, SEKCIJINIUS BALDUS VAIKŲ KAMBARIAMS, SVETAINĖMS, BIURAMS, PREKYBINEI ĮRANGAI.

UAB “ARGO REKLAMA” - lauko ir vidaus reklamos gamintoja. Darbų ir medžiagų kokybė, ypatingas dėmesys kiekvienam klientui - UAB „ARGO REKLAMA“ vizitinė kortelė.
 

UAB „AGVA“ yra viena iš stambiausių baldinės furnitūros importuotojų ir pardavėjų Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla yra susijusi su baldų furnitūros tiekimu baldų gamintojams ir prekybiniams partneriams ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje bei Lenkijoje.

UAB "Vesida" pagrindinė veikla: individualių ir standartinių baldų projektavimas, gamyba, prekyba ir montavimas. Įmonė gamina: prieškambario, miegamojo, jaunuolio, vaikų kambario, universalias, kanceliarines ir specialias spintas. Taip pat stumdomąsias duris, pertvaras su stumdomosiomis durimis, drabužines, lovas, bibliotekas, darbo kambario, miegamojo bei svetainės baldus. Spintos su "Vesidos" ženklu gerai žinomos Lietuvoje ir vertinamos dėl aukštos kokybės, patvarumo, subtilaus dizaino bei optimalaus kainos ir kokybės santykio.

 

…ir kitiems.