Apie mus

Įmonė AUDIMTA veiklą pradėjo, siūlydama klientams inovatyvius, puikaus dizaino gaminius. Šie gaminiai išskirtiniai, unikalūs, ekologiški, o kai kurie jų – ir vienetiniai, tad biure sukuria ypatingą nuotaiką, atkreipia dėmesį bei puikiai pritampa mus supančioje aplinkoje. Renkantis prekes ar paslaugas, įmonė prioritetą teikia tik žalingo poveikio aplinkai neturinčioms prekėms ir paslaugoms.

 

Verslo pradžia siejama su Vokietijoje, Taivanyje, Jungtinėse Amerikos Valstijose esančiais verslo partneriais, kurių dėka įmonė AUDIMTA siūlė optimalių sprendimų, atskiriant darbui ir poilsiui skirtas erdves, inovatyvių idėjų, taupant patalpų plotus.

Lygiagrečiai AUDIMTA, turėdama didelės patirties prekybos centrų įrengimo, išplanavimo, prekių išdėstymo, franšizės sistemos kūrimo ir diegimo bei kitose, su mažmenine prekyba susietose veiklos srityse, siūlė įmonėms galimybę sutaupyti ir pasinaudoti šia įmonės patirtimi savo versluose.

 
Šiuo metu vykdomas įmonės veiklos restruktūrizavimas, tad ateityje tikimės pasiūlyti mūsų klientams naujienų bei sprendimų, kurie bus įdomūs ne tik mūsų klientams, bet ir jų svečiams.